O nás

Detský Domček Bilingválna škôlka

Škôlka je pre deti od 3 –7 rokov s dôrazom na kvalitnú predškolskú prípravu.
Milí rodičia vitajte na stránke našej škôlky. Ako už motto našej škôlky naznačuje, naša materská škola sa zameriava na celostný rozvoj detskej osobnosti vo všetkých jeho oblastiach. U nás je pedagóg pre dieťa partnerom, sprievodcom na jeho ceste k vedomostiam a k pochopeniu sveta. Pomáha prekonať obavy, neistotu z neznámeho a nabáda dieťa k aktívnej sebarealizácii. Rešpektuje jedinečnosť každého dieťaťa. Podporuje jeho nadanie a cez jeho prirodzené záujmy ho vedie k novým vzdelávacím aktivitám. Tak, aby dieťa malo možnosť zažiť pocit úspechu a malo chuť napredovať a zlepšovať svoje schopnosti, zručnosti, vedomosti. Zároveň dieťa učíme, že urobiť chybu je v procese získavania poznatkov v poriadku a chyba nás učí zamyslieť sa nad správnym riešením.

U nás deti prevedieme svetom okolo nás pomocou environmentálnej výchovy -starostlivosť o záhradku, výtvarnou výchova, hudobnou výchova, dopravnou výchova. Hudobno-pohybovými -dramatickými činnosťami sa s deťmi prenesieme od spontánnych prejavov po rozvoj estetiky, hudobného cítenia a talentu. Spoločne zmúdrieme v témach ako je vesmír, kontinenty, svet zvierat, geografia, matematika, základy vedy, dinosaury a ľudské telo.

Naše hodiny sú veselé, živé a interaktívne plné nových zážitkov, poznaní a ich výsledkom je dlhodobé osvojenie si vedomostí.
Sonka

Deti sú naša radosť a budúcnosť preto sa o ne staráme s radosťou a láskou.

Sonka
Deti sa najviac naučia, keď dôverujú svojmu učiteľovi. Učiť znamená byť sprievodcom vo svete nových vedomostí – ukázať cestu AKO, rozmýšľať PREČO, dodať odvahu SKÚSIŤ. Tak budú vaše deti pripravené objavovať veci pre ne NOVÉ . „❤️
Adka
Adka
Kika

Deti sú naša radosť a budúcnosť preto sa o ne staráme s radosťou a láskou.

Kika
Detský domček
0 K+
Current Enrollments
0 +
Qualified Staff
0 +
Clubs & Activities
0 +
Active PTFA Members
Mission Statement

Our mission at Detský Domček is to develop the unique abilities and potential of each child by offering an enriched educational program. We strive for excellence through a hands-on approach. Rich traditions rooted in our innovative curriculum grow productive, caring, and intellectually curious citizens.

Our Core Values
We have a culture that is modern, relevant, and inspires students to have a brighter future. We are determined in our approach to learning, are creative in our thinking, and bold in our ambitions.
Our Philosophy

We, at Detský Domček, follow a child-centered educational approach. We make sure that it is based on scientific observations from birth to adulthood. We believe that a child is naturally curious and is capable of initiating learning in a supportive and thoughtfully prepared environment.

Návrat hore